شبکه :

 passive
شرکت تاپکو توانمندی طراحی ،مشاوره و اجرا در خصوص پروژه های Passive  شبکه مبتنی بر استانداردهای به روز شده را داشته و در اینگونه طراحی ها سعی بر آینده نگری قابل پیش بینی دارد. پیش نیاز یک شبکه حتی در سطح راه دور یک بستر مناسب و بهینه است . لذا طراحی مناسب علاوه بر کسر هزینه های اضافه باعث استفاده از بالاترین توان ارتباطی می باشد. این شرکت توانمندی اجرای شبکه های کابلی از نوع مسی ،فیبر و وایرلس را دارا می باشد.
ضمنأ این شرکت نمایندگی مرکزی کشور تجهیزات وایرلس  lotus com و عامل فروش تجهیزات Data Sheen بوده و قابلیت ارائه برند های معتبر را نیز دارد.
به پیوست قراردادهای نصب و راه اندازی و فروش این شرکت در این خصوص ضمیمه می گردد.
 
 
 


 
 

Active
مشاوره ، طراحی ، پیاده سازی در خصوص پروژه های Active از تخصص های ویژه این شرکت می باشد. متاسفانه اغلب سازمانها علی رغم وجود تجهیزات با کیفیت و گران قیمت ، نتوانسته اند از تمام توانمندی تجهیزات خود استفاده کنند.
این شرکت توانایی راه اندازی شبکه ها در سه لایه ، ایجاد full redundancy  در شبکه ها ، ایجاد load balancing درData Center  و شبکه های  LAN ,WANپیاده سازی Multi Casting  و Security رادر اختیار دارد.
ضمنأ این شرکت در بحث فایروالینگ نمایندگی تجهیزات Fortinet را داشته و همچنین توانایی طراحی در این خصوص را داراست. تامین تجهیزات Active  شبکه شامل (روتر ،سوئیچ ،فایروال ،رادیو وایرلس و ...
با برندهای Cisco , Planet  , Mikrotik , D-Link ,Ubiquiti ,Lotus Com  :
تامین تجهیزات Active  شبکه شامل (,WorkStation, Tape, San Storage, NAS ,Server ... با برندهای HP ,EMC ,Super micro ,Intel, ASUS ,… :.
 
 
 
 
 

راه اندازی Data Center ، Server Room
با توجه اهمیت حفظ اطلاعات در سازمانها و اهمیت راه اندازی Data Center ، شرکت تاپکو ارائه دهنده سولوشن های مناسب جهت راه اندازی Data Center ، کف و سقف کاذب ، اطفاء حریق و اعلان حریق می باشد  نمونه کارهای این شرکت با استانداردهای روز مطابقت داشته و بسته به نوع و حساسیت پروژه از تجهیزات مختلف استفاده می کند. به پیوست برخی قراردادهای این شرکت ارسال می گردد.
 طراحی و پیاده سازی VOIP :
VOIP  به روش های مختلفی قابل پیاده سازی است. که مشکلات اجرایی آن عبارتند از: هزینه های بسیار زیاد راه اندازی و وجود تاخیر در صدا . شرکت تاپکو از میان این روشها ، استفاده از پروتکل SIP و استفاده از سرورهای Linux را پیشنهاد می کند. که نه تنها به دلیل ماهیت پروتکل  پهنای باند  فوق العاده کم اشغال کرده و از تاخیر در صدا مبراست، بلکه به دلیل استفاده از سرورهای Linux به جای سخت افزار هزینه های راه اندازی آن بسیار پائین است.
ضمنأ در طراحی که از سوئیچ ها و روترهای Cisco استفاده شود این سولوشن را به اپتیمم حالت می ساند.      
همچنین این شرکت توانایی بهره گیری از سانترال های Panasonic در این طراحی را نیز داراست .